PEUGEOT E-LEGEND CONCEPT

Przyszłość nie musi być nudna

Z całą pewnością nuda nie jest elementem DNA marki PEUGEOT. Autonomiczny nie oznacza monotonii, a transformacja energetyczna nie przekreśla 120-letniej historii przemysłu motoryzacyjnego. Dlatego PEUGEOT opracował e-LEGEND CONCEPT.

MANIFEST AUTONOMICZNOŚCI

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT nie jest jedynie manifestem technologicznym. Jest wizją marki PEUGEOT, wybiegającą ku optymistycznej przyszłości, której pragniemy. Dla marki PEUGEOT „elektryczny” i „autonomiczny” są synonimami jeszcze mocniejszych doznań, a nuda zdecydowanie nie jest elementem DNA marki PEUGEOT.

 

EKSTREMALNE GT

Podczas całego procesu projektowania, projektantom PEUGEOT przyświecał cel stworzenia kompaktowego coupé, oferującego poczucie pełnego zanurzenia w świecie estetyki i technologii. Uzyskane proporcje i wrażenie przestrzeni nadają PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT niezwykłej dynamiki. To doskonała, nowoczesna i energetyczna ilustracja ambicji marki PEUGEOT.

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE PRZYSZŁOŚCI

Cel jest jeden: doskonałe samopoczucie w samochodzie bez względu na wybrany tryb jazdy, tak abyś mógł poczuć się jak w domu. Subtelny kontrast zaawansowanych technologii i wyrafinowanych materiałów.

GALERIA