Peugeot 2008

Porywający SUV

Atletyczna sylwetka SUV-a PEUGEOT o płynnej linii i wysokim prześwicie pozwala domyślać się obszernego wnętrza i potęgi ujarzmionej mocy. Z profilu SUV ma prężne, wyprofilowane kształty, które ściśle okalają wewnętrzną konstrukcję nadwozia i składają się na pełną werwy, ostrą stylistykę samochodu. Wyrazisty przód, charakterystyczny i wyróżniający się układ świateł, lekkie, 18-calowe obręcze kół z aerodynamicznymi wstawkami, pozioma maska, czarne lśniące uszczelki na dole szyb i dach w kolorze Czarny Diamond podkreślają osobowość modelu, która kojarzy się ze sportową skutecznością.

Wzbogacone doświadczenie z jazdy

Za sterami intuicyjnego w obsłudze PEUGEOT i-Cockpit® 3D  z kompaktową kierownicą, pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HD i wyświetlaczem zegarów 3D w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień czeka cię zupełnie nowe doświadczenie. System jest wyposażony w funkcję uruchamiania silnika w trybie hands free oraz blokowania i odblokowywania zamków bez wyjmowania kluczyka z kieszeni. Wystarczy zbliżyć się lub oddalić od samochodu. Możesz również spersonalizować każdą podróż, wybierając jeden z dostępnych trybów jazdy. W SUV-ie PEUGEOT e-2008, możesz cieszyć się zaletami PEUGEOT i-Cockpit® 3D z funkcjami przeznaczonymi dla samochodu z napędem elektrycznym. Zoptymalizuj zasięg samochodu dzięki hamowaniu z odzyskiwaniem energii oraz wyświetlanym w czasie rzeczywistym informacjom dotyczącym działania układu przeniesienia napędu.

SKRÓCONY CZAS REAKCJI

Mając na uwadze skrócenie czasu twojej reakcji podczas jazdy, cyfrowy panel zegarów 3D wyświetla w polu widzenia kierowcy wszystkie przydatne informacje, zwłaszcza związane z nawigacją i systemami wspomagania prowadzenia. Cyfrowy panel zapewnia dwa poziomy odczytu ważnych i mniej ważnych informacji z możliwością zmiany ustawień. Najważniejsze informacje, takie jak prędkość czy ostrzegawcze komunikaty związane z bezpieczeństwem, są wyświetlane w postaci hologramu, aby szybciej zwrócić twoją uwagę.

Reflektory przednie

Łączność z otoczeniem

Odważny i buntowniczy

SUV PEUGEOT 2008 jest wyposażony w wiele zaawansowanych technologii pokładowychi i systemów wspomagania prowadzeniai najnowszej generacji. Zwiększają one poziom twojego bezpieczeństwa podczas manewrowania i umożliwiają szybszą ocenę sytuacji oraz reagowanie z większym wyprzedzeniem na to, co dzieje się na drodze.

RODZAJE SILNIKÓW

SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY

SUV PEUGEOT e-2008 jest bardzo uniwersalny. Zwrotny i kompaktowy w mieście, na drodze budzi uznanie solidnością i bezpieczeństwem. Jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy 100 kW (136 KM).

Zapewnia dynamiczne przyspieszenia dzięki natychmiastowemu, wysokiemu momentowi obrotowemu.

Ciesz się przyjemnością elastycznej, dynamicznej i idealnie cichej jazdy za kierownicą SUV-a PEUGEOT e-2008.

GALERIA ZDJĘĆ