Peugeot 208

ATLETYCZNY I ZMYSŁOWY DESIGN

PEUGEOT 208 ma silną osobowość, którą widać na pierwszy rzut oka. Niskie nadwozie z długą maską o zmysłowych kształtach świadczy o uwodzicielskim sportowym charakterze. Żywe i oryginalne kolory lakieru sprawiają, że PEUGEOT 208 nie przejedzie niezauważony! Dach w kolorze Black Diamond, nadkola i obramowania szyb w błyszczącym czarnym kolorze oraz diamentowane felgi z nakładkami podkreślają zdecydowany charakter auta.

PEUGEOT i-Cockpit®

W kabinie zobacz nową edycję PEUGEOT i-COCKPIT® 3D najnowszej generacji. Poczuj, jak dynamiczna i intuicyjna może być jazda dzięki kompaktowej, wielofunkcyjnej  kierownicy, panelowi cyfrowych zegarów 3D z możliwością konfiguracji, dużemu ekranowi dotykowemu 10” HD i 7 przełącznikom typu toggle switch. Wykreuj niepowtarzalny klimat we wnętrzu dzięki 8 kolorom diod LED RGBi, by wnętrze było jeszcze bardziej nowoczesne.

POWER OF CHOICE

Miejski samochód PEUGEOT 208 powstał na bazie nowej modułowej platformy CMP/eCMP, przystosowanej do różnych rodzajów napędu, która umożliwia klientom wybór silnika spalinowego (benzynowego, wysokoprężnego) lub elektrycznego, bez żadnych kompromisów.

Platforma zapewnia doskonałe osiągi i parametry użytkowe. Wzorcowe trzymanie się drogi, zmniejszona masa, zwrotność, komfort akustyczny i termiczny to tylko niektóre z atutów, które zapewnią Ci pełną radość z jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO I SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

W miejskim samochodzie PEUGEOT 208 masz do dyspozycji wielu inteligentnych asystentów, co podnosi bezpieczeństwo prowadzenia oraz wykonywania manewrów i ułatwia kierowcy codzienną eksploatację.

TECHNOLOGIE

W miejskim samochodzie PEUGEOT 208 masz do dyspozycji wielu inteligentnych asystentów, co podnosi bezpieczeństwo  prowadzenia oraz wykonywania manewrów i ułatwia kierowcy codzienną eksploatację.

RODZAJE SILNIKÓW

Poczuj moc emocji z jazdy samochodem z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym najnowszej generacji o wysokich osiągach i doskonałej efektywności energetycznej, spełniającym normę Euro 6:

– PureTech

– BlueHDi

Jednostki te są nie tylko bardziej oszczędne, ale także zostały wyposażone w system Stop&Start.

GALERIA