Peugeot 5008

BOLD DESIGN

Nowy wymiar prestiżu.
Nowy 7-miejscowy SUV PEUGEOT 5008 ma nowoczesną sylwetkę o eleganckich, dojrzałych kształtach, która jest wyrazem równowagi pomiędzy siłą a wyrafinowaniem.
Świetnie wkomponowany, imponujący przód samochodu przyciągający uwagę nowym, bezramkowym grillem i charakterystycznym układem świateł, został wzbogacony o nowy zderzak z metalizowaną nakładką i bocznymi wlotami w czarnym błyszczącym kolorze.
Dynamiczną, sportową sylwetkę wysokiego nadwozia podkreśla chromowana wstawka, która przedłuża linię reflektorów i biegnie aż do tylnego spojlera oraz nowe aluminiowe, diamentowane felgi „San Francisco”* 19”, które akcentują atletyczne kształty samochodu.

MIEJSCE KIEROWCY

Spotęguj doznania z jazdy dzięki ulepszonej, innowacyjnej i ergonomicznej wersji PEUGEOT i-Cockpit®.
Nowy SUV PEUGEOT 5008, wyposażony w kompaktową kierownicę i siedem przełączników „toggles switches”, został wzbogacony o nowy, centralny ekran dotykowy HD 10” oraz cyfrowy panel zegarów o wysokiej rozdzielczości 12,3” z możliwością zmiany ustawień i personalizacji. PEUGEOT i-Cockpit® umożliwia śledzenie najważniejszych informacji związanych z jazdą bez odrywania wzroku od drogi.

NOWY ZESPÓŁ ZEGARÓW i KOMFORT WNĘTRZA

Dzięki pogłębionej czerni i lepszemu kontrastowi, nowy, cyfrowy panel zegarów 12,3” z możliwością zmiany ustawień i personalizacji zapewnia optymalną jakość obrazu i czytelność wybranych przez kierowcę informacji. Przyspiesza jego reakcje na różne sytuacje na drodze.

Siedząc wygodnie w doskonale obejmującym ciało, regulowanym fotelu AGR z funkcją masażu delektuj się wyjątkowo skutecznym wyciszeniem wnętrza nowego SUVa PEUGEOT 5008. 

Ciesz się w pełni czystością i precyzją dźwięków płynących z 10 głośników systemu nagłośnienia Premium Hi-Fi firmy Focal® , z centralnym głośnikiem i głośnikami wysokotonowymi w nowym kolorze „Bronze Belem”.

 

EFEKTYWNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE

Szybki i zwrotny SUV PEUGEOT 5008 ma wszelkie parametry użytkowe i komfort akustyczny godne samochodu na dalekie trasy.
Może być wyposażony w silniki benzynowe PureTech lub wysokoprężne BlueHDi najnowszej generacji z homologacją Euro 6di. Wszystkie są wyposażone w technologię Stop&Start:
– Silnik 1,2 l PureTech 130 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach
– Silnik 1,2 l PureTech 130 S&S EAT8
– Silnik 1,6 l PureTech 180 S&S EAT8
– Silnik 1,5 l BlueHDi 130 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach
– Silnik 1,5 l BlueHDi 130 S&S EAT8
– Silnik  2.0l BlueHDI 180 S&S EAT8

Dzięki efektywnym silnikom, które mogą być wyposażone w automatyczną skrzynię biegów EAT8i, zoptymalizowanej masie i bardzo małemu promieniowi zawracania, nowy SUV PEUGEOT 5008 oferuje doskonałą dynamikę, zwrotność i precyzję toru jazdy oraz niespotykaną przyjemność prowadzenia.

 

Galeria