Peugeot 508 PSE
PEUGEOT SPORT ENGINEERED

PIONEERING PERFORMANCE AGAIN

Wejdź w erę nowych osiągów PEUGEOT.
Zamanifestuj swój zmysł estetyczny i nowatorskie podejście za kierownicą nowego sedana 508 lub kombi 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Ciesz się wysokimi osiągami i niską emisją nowej linii zelektryfikowanych wydajnych modeli sygnowanych przez PEUGEOT SPORT ENGINEERED

Poczuj pełnię sportowych doznań

Doceń estetykę podyktowaną efektywnością.
Nowy 508 i nowy 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED proponują nową interpretację sportowych kanonów stylistycznych. Mocna linia nadwozia przyciąga wzrok przednim zderzakiem, bocznymi spojlerami i poszerzonym rozstawem kół oraz specjalnymi nowymi felgami 20”.
Nowy kultowy czarny grill z wyrazistym kształtem lameli, pionowymi klapami i innymi atrybutami aerodynamicznymi podkreśla wyczynową efektywność i sportowe geny.
Płynną, rasową linię uwydatnia nowy kolor lakieru Szary Selenium z subtelnymi drobinami perłowego pigmentu, oferowany wyłącznie w tym modelu z energetycznym logo w kolorze Kryptonitu.

PRZYJEMNOŚĆ SPORTOWEJ JAZDY

Za sterami PEUGEOT i-COCKPIT® możesz poczuć, co oznacza przyjemność prowadzenia i podróżowania.
Doceń łatwość sterowania kompaktową kierownicą i prowadź nie spuszczając oczu z drogi dzięki nowemu, wysoko umieszczonemu zespołowi zegarów, który wyświetla wszystkie przydatne informacje w zasięgu wzroku.
Zapewnij sobie komfortową podróż z nawigacją 3D online z systemem sterowania za pomocą poleceń głosowych. Usługi TomTom®, dostarczą ci w czasie rzeczywistym informacje o wszystkich ważnych zdarzeniach. Smartfon naładujesz umieszczając go pod środkową konsolą

Wysoka efektywność

Wybierz wszechstronność hybrydy i efektywność energetyczną wysokowydajnego zespołu napędowego!
Dysponujące łączną rzeczywistą mocą 360 KM, generowaną z dwóch silników elektrycznych i silnika spalinowego, możliwością dowolnego łączenia dwóch źródeł energii i napędem na cztery koła nowe PEUGEOT 508 i 508 SW SPORT ENGINEERED zapewniają optymalną skuteczność napędu i imponujące przyspieszenia dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu 520 Nm.
Tak dobre wyniki są efektem połączenia zalet napędu hybrydowego z realną efektywnością energetyczną i zasięgiem 42 km (WLTP) w trybie Electric.

GALERIA