Peugeot 508

OTWIERANY DACH

Otwierany, panoramiczny dach o ogromnej powierzchni szyb zapewnia nieograniczony widok na niebo i doskonale doświetla wnętrze, także na tylnych siedzeniach.  Wbudowana w wykładzinę dachową przesłona chroni pasażerów przed zbyt ostrym, palącym słońcem lub tworzy kameralną atmosferę w kabinie.

DRZWI BEZ OBRAMOWANIA SZYB

Eleganckie drzwi bez obramowania szyb podkreślają czystość kształtów PEUGEOT 508 SW, a także optycznie wydłużają i obniżają sylwetkę samochodu.

BAGAŻNIK I MOŻLIWOŚCI ZMIANY ARANŻACJI WNĘTRZA

Wyjątkowo pojemny bagażnik pomieści wszystkie bagaże. Wzorcowo praktyczny dzięki wbudowanym szynom i siatce do przytrzymywania wysokich bagaży. Ta imponująco obszerna przestrzeń jest bardzo łatwo dostępna dzięki niskiemu progowi załadunku i dużemu otworowi tylnej klapy.

PEUGEOT 508 może być wyposażony w system bezdotykowego otwierania tylnej klapy , który w połączeniu z systemem ADML (bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu) umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie klapy bagażnika. Wystarczy przesunąć nogę pod tylnym zderzakiem.

TAPICERKA

Zajmij miejsce w nowoczesnym i wyrafinowanym wnętrzu PEUGEOT 508 SW. Dzięki wielu możliwościom łączenia elementów ozdobnych i tapicerki ze szlachetnych i ponadczasowych materiałów, każdy klient może stworzyć własne, unikatowe wnętrze, aby każda podróż stała się niepowtarzalnym wydarzeniem.

POMYSŁOWE SCHOWKI

We wnętrzu PEUGEOT 508 SW zostało rozmieszczonych wiele pomysłowych schowków.  Z przodu są usytuowane w obrębie płatów drzwi, podłokietnika oraz środkowej konsoli. Pasażerowie na tylnych siedzeniach również mają swoje rzeczy w zasięgu ręki. Dzięki nadzwyczaj przestronnemu wnętrzu i wielu schowkom PEUGEOT 508 SW znacząco poszerza możliwości spędzania czasu w podróży.

SYGNATURA ŚWIETLNA

Dla najwyższego komfortu wizualnego w dzień i w nocy, nowy, charakterystyczny dla marki układ świateł składa się obecnie z reflektorów PEUGEOT Full LED Technology z automatyczną korektą nachylenia wiązki światła, przednich kierunkowskazów LED i funkcji statycznego doświetlania zakrętów. Natężenie światła tylnych świateł 3D LED z charakterystycznym, potrójnym śladem pazurów PEUGEOT dostosowuje się automatycznie do panujących warunków.

Doświadcz wizjonerskiej koncepcji miejsca kierowcy z kompaktową kierownicą, konfigurowanymi, cyfrowym wyświetlaczem zegarów w polu widzenia drogi i 10-calowym, pojemnościowym ekranem dotykowym HD. PEUGEOT i-Cockpit® w  kombi klasy premium PEUGEOT 508 SW gwarantuje perfekcyjną ergonomię i jeszcze bardziej intensywne doznania z jazdy.

W wersji z silnikiem HYBRYDOWYM PLUG-IN wnętrze PEUGEOT i-Cockpit® z panelem wirtualnych zegarów i ekranem dotykowym ułatwia kierowcy odnalezienie się w hybrydowej rzeczywistości dzięki wyświetlanym na bieżąco danym dotyczącym zużycia energii (energii elektrycznej i paliwa).

BĄDŹ W STAŁYM KONTAKCIE ZE ŚWIATEM

Dla zapewnienia stałej łączności ze światem i urządzeniami mobilnymi w kabinie, PEUGEOT 508 SW został wyposażony w bezprzewodową ładowarkę do smartfonów oraz w funkcję Mirror Screen, która umożliwia replikację twoich kompatybilnych aplikacji na 10-calowym pojemnościowym ekranie dotykowym.

 Nawigacja 3D online z funkcją poleceń głosowych i usługami TomTom® umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych informacji dotyczących trasy.

ERGONOMICZNE SIEDZENIA

Zajmij miejsce w kabinie, aby nacieszyć się obszernymi, świetnie podtrzymującymi ciało siedzeniami z certyfikatem jakości AGR i z pamięcią ustawienia, które umożliwiają indywidualną regulację wzdłużną, podparcia lędźwiowego i nachylenia siedziska.

Dla większego komfortu fotel kierowcy i pasażera z przodu w PEUGEOT 508 SW wyposażono w funkcję wielopunktowego masażu.

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA HI-FI FIRMY FOCAL®

EUGEOT 508 SW może być wyposażony w system nagłośnienia Hi-Fi firmy FOCAL® , która jest francuskim liderem w branży nagłośnieniowej, powszechnie cenionym za objęte patentami rozwiązania i unikatowe brzmienie.

System składa się z 10 głośników wykonanych w unikatowej technologii FOCAL®, która zapewnia najwyższą stabilność dźwięku niezależnie od gatunku muzyki. FOCAL® to gwarancja czystego i wiernego dźwięku.

RODZAJE SILNIKÓW

NAPĘD HYBRYDOWY TYPU PLUG-IN: NOWY RODZAJ DOZNAŃ

PEUGEOT 508 SW Hybrid jest wyposażony w napęd, który łączy:

  • silnik benzynowy PureTech 132 kW/180 KM
  • silnik elektryczny o mocy 80 kW/110 KM
  • nową, elektrycznie sterowaną, automatyczną skrzynię biegów EAT8

Łączna maksymalna moc wersji z przednim napędem wynosi 165 kW/225 KM. Emisja CO2 wynosi poniżej 49 g/km (zgodnie z procedurą WLTP).

Akumulator 11,8 kWh zapewnia zasięg 40 km w trybie elektrycznym w cyklu WLTP.