Peugeot e-208

Nowe wrażenia z jazdy

Jazda samochodem w 100% elektrycznym jest źródłem nowych doznań:

    płynna jazda bez szarpnięć,
  • mocne przyspieszenie dzięki wysokiemu, natychmiast dostępnemu momentowi obrotowemu,
  • całkowicie cichy silnik,
  • 0 g emisji CO2 podczas jazdy.

Wymierne oszczędności

Obniż koszty dzięki:
  • niższemu kosztowi prądu w porównaniu do cen paliwa,
  • niskim kosztom eksploatacji dzięki mniejszemu zakresowi przeglądów,
  • wykorzystaniu trybu ECO.

Prosta obsługa

Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki różnym sposobom ładowania oraz nawigacji online możesz w każdej chwili znaleźć punkt ładowania, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

 Aplikacja MyPeugeot pozwoli Ci także zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak ładowanie akumulatora i wstępne ogrzewanie kabiny. 

Ponadto gdy potrzebujesz większego zasięgu, Mobility Pass umożliwi Ci wynajem samochodu z silnikiem spalinowym w korzystnej cenie (dostępne w 2020 roku).

Wyróżniający się styl

PEUGEOT e-208 można nieomylnie rozpoznać po zewnętrznych elementach: monogramie „e” i logo lwa, które zmienia odcień w zależności od kąta patrzenia, osłonie chłodnicy w kolorze nadwozia, błyszczących czarnych nadkolach, diamentowanych felgach aluminiowych 17’ z wstawkami poprawiającymi aerodynamikę.

Stymulujący PEUGEOT i-Cockpit® 3D

W środku PEUGEOT e-208 wyróżnia się wyrafinowaną tapicerką z Alcantary© i tkaniny Gréval. Jednocześnie samochód zachowuje przestronne wnętrze dla Twojego komfortu i komfortu Twoich pasażerów.

Informacje dotyczące jazdy są łatwo dostępne na cyfrowym panelu 3D i wyświetlane na wzór hologramu lub na ekranie dotykowym. Możesz teraz w pełni skupić się na przyjemności prowadzenia:

– Tryby jazdy: Eco/ Normal/ Sport

– Pozostały zasięg

– Animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

SILNIK - W 100% ELEKTRYCZNY

Silnik elektryczny

Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm dostępnym już w chwili startu to gwarancja mocnych doznań i frajdy z jazdy cichym i komfortowym samochodem.

Mocny akumulator

Zelektryfikowana platforma modułowa e-CMP została opracowana z uwzględnieniem miejsca na akumulator wysokonapięciowy o dużej pojemności 50 kW, a jednocześnie pozwala zachować dużo miejsca w kabinie i pojemny bagażnik. Akumulator ma 8-letnią gwarancję do przebiegu 160 tys. km na 70% pojemności.

GALERIA