PEUGEOT EXPERT FURGON

Czas w samochodzie

Wersja ASPHALT jest zaprojektowana specjalnie dla klientów, którzy spędzają w samochodzie wiele godzin i oczekują przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa.

Expert Asphalt ma w standardowym wyposażeniu:

 • światła przeciwmgłowe i automatycznie sterowane przednie reflektory
 • siedmiocalowy ekran dotykowy oraz systemy Bluetooth i Mirror Scree
 • wiele systemów wspomagania prowadzenia, takie jak alarm niezamierzonego przekroczenia linii , rozszerzone rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości, monitorowania martwego pola itp.

Miejskie podróże

Kompaktowa wersja miejska Urban o długości 4,60 m ułatwia jazdę i ma wiele zalet:

 •  Ładowność do 1400 kg
 • 1 m3 przestrzeni ładunkowei
 • 3,2 m długości użytkowe

Expert Urban ma w standardowym wyposażeniu:

 • światła przeciwmgłowe i automatycznie sterowane przednie reflektory
 • siedmiocalowy ekran dotykowy oraz systemy Bluetooth i Mirror Scree
 • System Visiopark z kamerą cofania o kącie widzenia 180°
 • Bezkluczykowy system dostępu i uruchamiania samochodu

Trudny teren

Dzięki  wyrazistemu stylowi wersja PEUGEOT Expert Grip emanuje solidnością oraz elegancją. Jest też dostosowana do jazdy w trudnym terenie.

Wersja Grip ma w standardowym wyposażeniu:

 • pakiet roboczy z metalową osłoną pod silnikiem
 • prześwit zwiększony o 25 mm
 • system Grip Control
 • trzy fotele z przodu
 • ładowność zwiększoną nawet do 1400 kg (w zależności od wersji wyposażenia) i 4 m długości użytkowej

Nawet sześć osób

Przewozisz pasażerów i potrzebujesz przestrzeni ładunkowej? W codziennej pracy potrzebujesz:

 • możliwości zmiany konfiguracji kabiny i stałej lub składanej kanapy, która umożliwia przewóz nawet sześciu osób
 • przestrzeni ładunkowej do 5,5 m3   i
 • długości użytkowej do 2,38 m

 

Rekomendowana wersja: furgon brygadowy

Potrzebna przestrzeń

W pracy często przewozisz wielkogabarytowe towary, dlatego potrzebujesz dużej przestrzeni załadunkowej. Rekomendujemy wersję Expert Long, która wyróżnia się:

 • przestrzenią ładunkową do 6,6 m3 
 • długością użytkową do 4 m


Rekomendowana wersja: EXPERT LONG

Wybierz to, co potrzebne

PEUGEOT Expert ma wiele cech, które ułatwią codzienne życie i sprostają wszystkim twoim wymaganiom. Odkryj dostępne opcje i skonfiguruj zgodnie z własnymi potrzebami.

WIĘKSZA MODUŁOWOŚĆ TO WIĘKSZA PRODUKTYWNOŚĆ

Samochód użytkowy PEUGEOT Expert oferuje wyposażenie, które jest łatwe w użyciu i pomaga ci zwiększyć produktywność.

Moduwork

Dzięki kanapie z systemem Moduwork PEUGEOT Expert oferuje modułowość, która pozwala w pełni wykorzystać wolne miejsca. Podniesienie siedziska pasażera daje do dyspozycji płaską przestrzeń ładunkową. Przegroda ma otwór, który można otworzyć, zwiększając długość użytkową do 4 metrów, by przewozić długie przedmioty.

Co więcej, kiedy tylko chcesz, możesz wykorzystać PEUGEOT Expert jako mobilne biuro – po opuszczeniu środkowy podłokietnik odsłoni praktyczny obrotowy stolik.

Drzwi boczne

Dzięki systemowi bezdotykowego otwierania drzwi bocznych, przesunięcie stopy pod narożnikiem tylnego zderzaka spowoduje, że przesuwne drzwi boczne w PEUGEOT Expert otworzą się po tej stronie samochodu, po której stoisz. W ten sam sposób zamyka się drzwi i blokuje zamek. Jeżeli masz zajęte ręce, to nie musisz odkładać przenoszonych przedmiotów, wystarczy mieć w kieszeni elektroniczny klucz samochodu.

Wnętrze

Samochód PEUGEOT Expert łączy kompaktowe wymiary zewnętrzne z maksymalną pojemnością ładunkową. To kluczowa cecha w tym segmencie.

Wersja dostawcza i furgon brygadowy maja z tyłu dwuskrzydłowe, symetryczne drzwi, które mogą być wyposażone w podgrzewane szyby i wycieraczki. Możliwe jest też wyposażenie samochodu w klapę.

Wykończenie

Dla przestrzeni ładunkowej dostępne są zestawy osłon podłogi, podłogi i boków, lub całego wnętrza. Mogą być wykonane z drewna lub drewna z warstwą antypoślizgową, a także mieć aluminiowe listwy progowe.

Samochód dostawczy PEUGEOT Expert jest również dostępny z ogranicznikami ładunku.

Przegroda z izolacją

Szklana przegroda z izolacją zamiast standardowej, zwiększa komfort akustyczny i termiczny przy zachowaniu bezpieczeństwa pasażerów. Izolowana szklana przegroda umożliwia również większy zakres ustawień oparcia fotela kierowcy.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Dzięki wyrazistej stylistyce PEUGEOT Expert emanuje solidnością i elegancją.

Samochód cechują harmonijne proporcje przodu, kabiny kierowcy i przestrzeni ładunkowej. Eleganckie linie podkreślają płynność i nowoczesność bryły, a wysoko umiejscowiona pionowa osłona chłodnicy nadaje atrakcyjny, łatwo rozpoznawalny wygląd. Z kolei pakiet wykończenia Look wraz z charakterystyczną sygnaturą świetlną LED to dodatkowa porcja elegancji dla twojego biznesu.

KOMFORTOWE WNĘTRZE

Wnętrze samochodu użytkowego PEUGEOT Expert zapewnia komfort prowadzenia. Stopień pomaga łatwo zająć miejsce na wysoko umiejscowionym fotelu, dzięki któremu górujesz nad drogą. Funkcjonalna i ergonomiczna pozycja kierowcy pozwala poczuć się jak w samochodzie osobowym. Dostępnych jest też wiele schowków.

PEUGEOT Expert ma obrotowy stolik systemu Moduwork, zintegrowany ze środkowym podłokietnikiem, co pozwala zmienić kabinę w prawdziwe mobilne biuro – ergonomiczne i praktyczne.

Dzięki uchwytowi na smartfona z wbudowanym kablem do ładowania oraz uchwytowi na tablet na desce rozdzielczej, twoje cyfrowe narzędzia są zawsze tuż przed tobą, gotowe do działania.

ŁĄCZNOŚĆ

Podróż będzie łatwiejsza jeśli skorzystasz z nawigacji 3D online z funkcją poleceń głosowych. Dzięki systemowi TomTom Traffic nawigacja sterowana za pomocą ekranu dotykowego udostępni ci w czasie rzeczywistym usługi mobilne i informacje o sytuacji na drodze.

Dzięki funkcji Mirror Screen, która pozwala podłączyć smartfona do portu USB na desce rozdzielczej, będziesz mógł wyświetlać aplikacje i korzystać z nich na 7-calowym ekranie dotykowym.

GAMA SAMOCHODÓW NA KAŻDE POTRZEBY

Chcąc spełnić oczekiwania każdego profesjonalisty, Expert jest dostępny w wielu wersjach, takich jak: wersje o dużej pojemności, wywrotki, furgony brygadowe, samochody pogotowia ratunkowego, samochody z nadwoziem izotermicznym, terenowe, z napędem 4×4, przewoźne sklepy, samochody do przewozu osób niepełnosprawnych itp.

Dla łatwiejszej konwersji samochodu Expert dostępne są skrzynki złączy, które pozwalają podłączyć dodatkowy osprzęt elektryczny, bez konieczności modyfikacji układu elektrycznego samochodu.

Nowy PEUGEOT Expert dostępny jest także w wersji podwozia z kabiną, która jest bazą do adaptacji. Dbając o bezpieczny montaż nadwozia, wzmocniono konstrukcję samochodu i zaprojektowano specjalne punkty mocowania.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

PEUGEOT Expert Furgonzostał zaprojektowany tak, by sprostać potrzebom biznesowym, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania. Przy projektowaniu przełomowej stylistyki, jakości wykończenia i trwałości w nowym modelu PEUGEOT  Expert Furgon firma Peugeot wykorzystała swoje doświadczenie, aby zapewnić maksymalną wartość samochodu w momencie odsprzedaży.

Materiały wykończeniowe i silniki zostały wybrane tak, aby spełniać najwyższe standardy i zminimalizować koszty utrzymania i paliwa.

PEUGEOT Expert jest wyposażony w najnowszej generacji technologie wspomagania prowadzenia firmy Peugeot.  

GALERIA