PEUGEOT RIFTER

Wersja GT w górach

Bezkompromisowa stylistyka Elegancki, solidny, dynamiczny i mocny kombivan PEUGEOT symbolizuje wszechstronność. Krótka, wysoko umieszczona maska i zwiększony prześwit nadają mu cechy samochodu dostosowanego do wszelkich dróg. Charakterystyczny układ świateł i pionowy grill podkreślają proporcjonalną, kompaktową i dynamiczną sylwetkę.

STYL ODPOWIEDNI DO MIASTA I DO WYPADÓW ZA MIASTO

Duma z wielkiego dziedzictwa marki PEUGEOT Rifter ze stylistyką przodu, która nawiązuje do najnowszych modeli PEUGEOT i kultowymi tylnymi światłami, umacnia pozycję ikony marki. Na wskroś nowoczesny samochód, oferujący do siedmiu miejsc, zaskakuje wersją GT Line, która łączy wyszukany styl z elegancją.

Wyrazista osobowość

Dzięki eleganckiej sylwetce i zgrabnym liniom rodzinny PEUGEOT RIFTER nie pozostaje niezauważony. Atrakcyjny styl RIFTERA podkreślają ozdobna listwa zderzaka w kolorze aluminium, 17-calowe diamentowane felgi, relingi dachowe, nakładki na błotniki i czarne boczne listwy ochronne.

Pokaż pazur lwa

Więcej niż zwykły ślad pazurów. Z charakterystycznymi tylnymi światłami, które tworzą ślad trzech pazurów, PEUGEOT RIFTER wygląda jak ikona marki. Hak holowniczy, dostępny w opcji, zapewnia użytkownikom więcej swobody, a dwoje obszernych bocznych, przesuwnych drzwi z opuszczanymi i dodatkowo przyciemnianymi szybami zapewnia łatwy dostęp do wnętrza, które zdecydowanie nie ma nic do ukrycia.

SERIA LIMITOWANA RIFTER „STYLE”

Seria limitowana Style stawia na niebanalny wygląd!
PEUGEOT RIFTER „Style” jest rozpoznawalny dzięki czarnym naklejkom „Style” na przednich błotnikach, felgom 16” RAKIURA i oryginalnemu pakietowi świateł przeciwmgłowych.
Wnętrze wyróżnia kierownica obita skórą, tkaninowa tapicerka PUMA z niebieskimi przeszyciami, ozdobne wstawki Adamantium na desce rozdzielczej i na płatach drzwi, fotel kierowcy typu komfort, składany fotel pasażera z przodu i dywaniki podłogowe. Manewrowanie ułatwia montowane w standardzie wspomaganie parkowania tyłem.

PEUGEOT i-COCKPIT® - zaproszenie do jazdy

PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia bardziej dynamiczne i instynktowne prowadzenie samochodu dzięki kompaktowej kierownicy, cyfrowemu wyświetlaczowi zegarów w polu widzenia drogi i pojemnościowemu ekranowi dotykowemu 8”i. Dzięki podwyższonej pozycji za kierownicą i systemowi Advanced Grip Controli, który zwiększa skuteczność napędu, zachowasz pełną kontrolę na drodze.

Komfort podróży

SILNIKI, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ WIĘKSZĄ SWOBODĘ

Innowacyjne silnikii PEUGEOT RIFTERA łączą wysokie osiągi z umiarkowanym zużyciem paliwa. Wysokoprężne silniki BlueHDi i benzynowe silniki PureTech nowej generacji odznaczają się wysoką kulturą pracy i zapewniają całkowicie nowe doznania z jazdy. PEUGEOT RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100 KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów lub BlueHD 130 KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów lub automatyczną, 8-stopniową skrzynią biegów EAT8. Benzynowe silniki PureTech występują w dwóch wariantach: 110 KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów i 130 KM z automatyczną, 8-stopniową skrzynią biegów EAT8.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Skuteczny w każdym miejscu. Panuj zawsze nad sytuacją na każdej, nawet najtrudniejszej drodze. PEUGEOT RIFTER jest wyposażony w wiele zaawansowanych technologii pokładowych i systemów wspomagania prowadzenia. Zwiększają one poziom twojego bezpieczeństwa i ułatwiają codzienne użytkowanie samochodu.

GALERIA